Modely vozů Ford FORD KLUB EU

WEB VŠECH PŘÍZNIVCŮ VOZŮ ZNAČKY FORD
Modely vozů Ford

Recenze Ford Transit

Ford Transit, je nejznámějším zástupcem velkých užitkových vozů na českém trhu již po 45 let. Než začaly i jiné automobilky vyrábět užitkové vozy, tak byla tato dodávka více, či méně jediným modelem této kategorie, kterou jsme mohli na českých silnicích vidět. Automobilka svým modelem Transit dokázala využít výsadního postavení a stále se řadí mezi nejlepší.

 

Recenze Ford Mondeo

Ford Mondeo, v podobě v jaké se nám dnes představuje, prošelo několika změnami. Na trh přišlo před třemi lety s marketingovou podporou Jamese Bonda. Sportovně střižené liftbacky a sedany doplnilo klasičtější kombi střední třídy, jehož rozměry lze i dnes směle označit za gigantické.

 

Recenze Ford Focus

První generace Fordu Focus byla představena v roce 1998 a svou pozornost budila především díky svým novým neotřelým tvarům, což platí dodnes. V roce 2008 byla na trh uvedena již třetí generace a nový Ford Focus vítězí nad svými soupeři především v designu. V globále nad své soupeře nijak výrazně nevyčnívá, v některých oblastech si vede stejně dobře, v některých trochu ztrácí, ale jsou tu i takové, ve kterých poráží všechny o třídu.

 

Recenze Ford Fiesta

Ford Fiesta, řada s bohatou historií a neotřelým designem. První generace byla automobilkou představena již v 70. letech a od té doby prošel Ford Fiesta celou řadou změn. Po neuvěřitelných 6 letech přišla automobilka s brusu novou, v řadě již pátou generací, která byla obdařena sportovním a velmi moderním vzhledem.